Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Служіння

Не пропусти благословіння - День молитви

  • PDF

alt

12.12.12 у церкві «Істина» м.Хуст, вул.Дружби 14, о 19.00 відбудеться зібрання в рамках "Всесвітній День посту та молитви за молодь"

Останнє оновлення на Середа, 26 грудня 2012, 21:13

Детальніше...

Бути щасливою

  • PDF

alt

На різні свята і ювілеї люди бажають один одному здоров’я, успіху, щастя. І напередодні Новорічних та Різдвяних свят 2012 року Бог дав нагоду провести євангелізаційну зустріч для молодих жінок і дівчат нашого міста Ужгород.

Останнє оновлення на Середа, 26 грудня 2012, 21:08

Детальніше...

Візит молоді в церкву м. Гостомель, Київської області

  • PDF

alt

Нещодавно, 16-18 листопада наша молодь відвідала церкву в м. Гостомель, Київської області. Церква молода, всього 4 роки, близько 50 членів...

Останнє оновлення на Середа, 26 грудня 2012, 21:13

Детальніше...

День добра

  • PDF

alt

13 листопада  світ відзначав День добра. В Україні він пройшов непомітно. Ні «добротних» флешмобів, ні гучних культурних акцій. Психологи і психотерапевти стверджують: людина, яка робить добро, може не тільки допомогти нужденним, а й зміцнити власний імунітет, привести порядок гормональну систему. Що таке добро і як воно виглядає?

Детальніше...

Благословенне зібрання за участю Валерія Антонюка

  • PDF

alt

Недільний ранок, зібрання, хор гріється ранковою кавою, адже прохолода відчувається на вулиці, зал переповнений людьми. Народ Господній прийшовши в церкву послухати те, що Бог йому хоче сказати.

Останнє оновлення на Субота, 29 грудня 2012, 21:19

Детальніше...

You are here