Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

News

Заява голови ВСЦ ЄХБ із приводу беззаконня і кровопролиття в Україні

  • PDF
altЗаява голови ВСЦ ЄХБ із приводу беззаконня і кровопролиття в Україні
Ми звертаємося до всіх владних структур і силових підрозділів з проханням не виконувати ганебні накази, що призводять до безглуздого і аморального братовбивства. 
Тисячі людей, які дорогою ціною, ризикуючи безцінним людським життям, вийшли за демократію і справедливість, і до них треба негайно дослухатися. 
Ми вкотре благаємо Президента України і представників влади негайно припинити силові дії із застосуванням вогнепальної зброї. 
Просимо усіх віруючих всіма способами допомагати потерпілим, також перебувати у постійній молитві за врегулювання ситуації. Єднаймося задля добра і благополуччя своєї країни!

Голова ВСЦ ЄХБ В’ячеслав Нестерук

Заклик Голови ВСЦ ЄХБ В. Нестерука

  • PDF
alt«Дорогі брати та сестри, виходячи з подій, що продовжують мати місце в нашій країні, закликаю кожну віруючу людину молитися до Господа, щоб Він зупинив насилля та кровопролиття в нашій державі. 
 
Будьмо запашністю Христовою на всякому місці. Робімо добро. Допомагаймо потребуючим. Закликаймо людей до миру навколо нас. Проповідуймо любов та прощення. Пам’ятаймо, що кожен даватиме звіт не лише перед законом своєї держави, але й перед Богом.
 

«Свої очі я зводжу на гори, звідки прийде мені допомога, мені допомога від Господа, що вчинив небо й землю!» (Пс.120:1,2)»

Заклик до молитви за Україну!

  • PDF

alt

Брати, вітаємо Вас!

 Пропонуємо Вам молитовний ланцюжок з приводу суспільно-політичної кризи та  ситуації, що склалась в Україні.

Просимо кожну область взяти молитовну відповідальність на одну годину, яку вказано нижче. Молитовний ланцюжок триватиме з 00:00 год. п’ятниці до 00:00 суботи.

Детальніше...

Заявление президента Украинского библейского общества Григория Коменданта в связи с событиями в Украине

  • PDF
alt
 
21-01-2014  Мир вам, братья и сестры!
Обычно я говорю на украинском языке, но сейчас обращаюсь на русском, чтобы меня услышало как можно больше людей, в том числе в соседних странах.
Как глава Украинского библейского общества и служитель Церкви, я призываю рассматривать происходящие события в свете Библии, Слова Божьего. Библия говорит о прошлом, настоящем и будущем, причем так, что все это касается настоящего, у Бога все – настоящее, все относится к нам. 

Детальніше...

Сімейний вечір

  • PDF

alt

14 січня 2014 року 26 сімей зібралися у приміщенні Ужгородської церкви на тематичну зустріч.

Детальніше...

You are here