Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Зустріч молоді Закарпаття «Будь сильний та відважний»

  • PDF
Цього разу молодь об’єднала тема «Будь сильний та відважний», що була взята з життя Ісуса Навина, ізраїльського лідера: «Чи ж не наказав Я тобі: будь сильний та відважний? Не бійся й не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити» (Іс.Навин 1:9).
 
Молодіжний комітет Закарпатської області під час організації даного заходу зустрівся з неабиякими труднощами в проведенні свята для молоді: запрошенням гостей, орендою залу, звуковим супроводом.
 
Розпочав програму пастор церкви «Істина», м.Хуст, Андрій Кислянка. Він зауважив, що християнська молодь повинна бути сильною та міцною заради Господа.
 
Обласний керівник молоді Михайло Балога, звертаючись до молоді, закликав: «Не переставайте вірити! Не здавайтеся! Будьте сильними! Навіть якщо навколо вас усі будуть намагатись вас знесилити. Ви сподівалися на Божі обітниці, і це давало вам сил жити далі і служити. Вірте Господу! Говоріть сміливо про виконання Божих обітниць! «Тепер дивися, що Господь вибрав тебе... Будь міцний та роби!» (1Пар. 28:10).
 
altМузичний гурт з церкви «Істина» об’єднав зал в загальному прославленні нашого Бога. В програмі взяли участь обласний молодіжний хор під керівництвом диригентів А.Бокоч та Т.Негро, а також сольні виконавці.
 

alt

Для виголошення головної теми молодіжної зустрічі був запрошений Сергій Гаврилов, місіонер з Таджикистану.
 
Сергій звернувся до молоді зі словом настанови та підбадьорення. Він зачитав текст з послання до Римлян 12:11 «У ревності не лінуйтесь, духом палайте, служіть Господеві». Проповідник закликав молодь жити справжнім та істинним християнством, сповненим Духа Святого; змінити свій колишній спосіб життя і повністю покладатись на Божу волю в житті кожного. Життя сповнене Духом Святим приваблює інших людей до нашого Бога.
 
Молодь уважно слухала проповідь Сергія Гаврилова і, коли лунав заклик до покаяння, на нього відгукнулись близько 50 молодих людей.
 

alt

Михайло Балога наприкінці служіння звернувся до присутніх зі словами підбадьорення: «Бог хоче, щоб кожен молодий лідер відважно прийняв виклик і робив все, що потрібно для того, щоб брати участь у житті молодого покоління. Але недостатньо перебувати з молоддю і наставляти їх – ми, як лідери, повинні бути живою подобою нашого Небесного Батька для молодих людей. Ми повинні піклуватись, захищати, виховувати молодь, яку доручив нам Бог. Лідер повинен закликати молодь стати відповідальними людьми, котрі живуть заради вічних цінностей».
 
«Я вірю, що серед нас будуть лідери, котрі будуть готові віддати всі свої сили і все життя, сповнене любові до Господа, і навчать цьому свої молодіжні групи. І будуть прагнути любити і вчити тих, хто потребує цієї допомоги та наставництва. Ми, молода команда служителів, закликаємо усіх молодих людей, у чиїх серцях є воля та мужність, стати в проломі за молоде покоління. Молитовно підтримувати лідерів» - сказав Михайло.
 
Після закінчення програми на молодь чекало спілкування за чашкою гарячого чаю з тістечком. Загальні зустрічі для молодих людей вкрай важливі. Саме на таких зустрічах молодь приймає рішення, котрі, як правило, змінюють кардинально їх життя.
alt
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
текст: Михайло Балога
 
фото: Сергій Балога
You are here