Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Богослужіння

  • PDF

Богослужіння, або молитовні зібрання, як їх деколи прийнято називати в баптистських церквах, це окремий час, коли ми збираємось разом в домі молитви, зі спільною метою – прославити Господа. 
 
Змістом та метою будь-якого богослужіння є спілкування Бога зі Своїм народом, Господа з Своєю Церквою, що оновлюється і зміцнюється в богослужінні, щоб воля Божа звершувалась на землі через людей (Матв. 6:9,10), "на хвалу Його слави" (Єф. 1:12). 
 
Порядок старозавітніх богослужінь був заповіданий Самим Богом на горі Синай. Цей порядок став основою всього життя ізраїльтян. Центром богослужіння був храм в  якому знаходився ковчег заповіту. Тут звершували службу священики и левіти. Регулярного звернення до Закону в богослужінні Старого Заповіту не було, але заміною цьому служили загальні проповіді пророків (Єр. 2:1,2; 7:1,2) і читання пророцьких речей у храмі (Єр. 36:1-10).
 
Новозавітне богослужіння початково втримувало деякі форми старозавітного богослужіння, проте історичні обставини скоро змусили і християн з юдеїв абсолютно і у всьому відокремитися від синагоги. Перші християни запозичили від старозавітної Церкви час молитов щодня, свята Пасхи і П'ятидесятниці, однак надали їм нового змісту.
 
Сьогодні на кожному такому богослужінні є час для молитви, християнського співу (загального, хорового або сольного) та для проповіді Слова Божого. 
 
Крім того під час богослужінь звершуються християнські священнодії, такі як святе водне хрещення по вірі, тайна вечеря, або хліболамання, шлюб та інші.
 
Богослужіння в нашій церкві проходять щонеділі о 10.00 та в 17.00
 
З детальним розкладом всіх зустрічей та служінь, ви можете ознайомитись, за допомогою календаря.
 
You are here