Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

«Обіцянка Богові доброго сумління»

  • PDF

alt

6 жовтня 2013 року в Ужгородській церкві відбулося святе водне хрещення по вірі.

 «Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа».(1Петр.3:21)

В недільний святковий день 15 людей готові були дати Богові обіцянку доброго сумління і зануритися у воду в знак нового духовного народження у Церкві Христовій. З них 2 приєдналися до помісної Ужгородської церкви. Загалом присутніх на святковому богослужінні було близько 350 чоловік. Було багато гостей: з сіл Сімер, Ставне, Тихе та міста Мукачева.

altПроповідував брат Федір Літвінов – пастор Мукачівської баптистської церкви. Він сказав, що через голос Івана Хрестителя Бог звелів покаятися, бо наблизилося Царство Небесне, і багато хрестилися від Івана. (Мтв. 3:2-6) Основне питання, яке звучало в його проповіді: «Що нам робити, аби спастися?» (Дії 16:30) «Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений …» (Дiї.16:31) «Сьогодні можна вважати цей день днем вашого духовного дня народження», - сказав брат Літвінов. Відтепер у охрещених новий статус – статус дітей Божих. «А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його». (Iван.1:12) «І у дітей Божих є і права, і певні обов’язки», - відзначив пастор.

alt

Брат Іван Мушак зі Ставного звернувся до присутніх зі словом «благословення». «Не важливо, скільки  ти слідуєш за Христом, але тобі потрібне Боже благословення», - сказав брат Іван.

Свого часу і Яків, коли боровся з Мужем Божим промовив: «Не пущу Тебе, коли не поблагословиш мене.» (Бут.32:27) Важливо, щоб кожен із нас, як і Яків, хотіли отримати благословення від Бога. «Ми не знаємо, який шлях нас чекає і тому потрібне нам благословення», - знову наголосив брат. Одна з головних умов благословення від Бога – робити по волі і слову Божому. Якщо людина віддаляється від Бога, вона не може отримати благословення. За благословення треба боротися. Яків боровся. «Думка, що в християнському житті треба сидіти і нічого не робити – хибна. До благословення треба йти, воно не завжди є миттєвим, воно – в перспективі», - сказав проповідник.

Наступна  умова – якщо ми хочемо благословення, маємо бути на території, де присутній Бог, території, котру благословляє Бог. (Псалом 1) Якщо людина йде дорогою Христа, вона отримує благословення.

Ще одна з умов благословення полягає в тому аби «благословляти ворогів ваших». «Щоби бути благословенним, потрібно самому благословляти. Несіть благословення туди, де ви будете», - закликав брат присутніх.

Після звершення хрещення,ново охрещені вперше в своєму житті, а члени церкви вкотре мали змогу прийняти участь у спомині смерті Христа – вечері Господній.

alt

До присутніх зі словом настанови перед ламанням хліба, звернувся пастор Сімерської церкви Степан Богдан. Брат Степан нагадав про життя Христа, Його служіння і кінець Його шляху – гору Голгофу, зачитавши місце з Євангелії від Луки 23:28-31:«А Ісус обернувся до них та й промовив: Дочки єрусалимські, не ридайте за Мною, за собою ридайте й за дітьми своїми!» Не завжди сльози свідчать про віру і розкаяння у зроблених гріхах. Христос помер на хресті, аби подарувати спасіння людям. Тому сльози заради Бога, приводять до спасіння.

alt

«Ото Він із хмарами йде, і побачить Його кожне око, і ті, що Його прокололи були, і всі племена землі будуть плакати за Ним. Так, амінь! Я Альфа й Омега, говорить Господь, Бог, Той, Хто є, і Хто був, і Хто має прийти, Вседержитель!» (Об.1:7,8)«Вечеря Господня - це момент, коли ми перевіряємо себе і робимо суд над собою. Якщо ми плачемо над своїми гріхами, ми не будемо ридати в день Господній», - закінчив свою проповідь брат Степан.

alt

alt

alt

alt

alt

підготувала Оксана Балога

You are here