Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

«Подяку складайте за все»

  • PDF

alt

«Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі.» (1Сол.5:18)

З такими словами 29 вересня 2013 року до усіх присутніх на святковому зібранні, присвяченому святкуванню Дня Жнив,  звернувся пастор Ужгородської церкви Павло Михайлович Орос. «Дякувати Богові потрібно за все: і за благословення, і за плоди, які ми зібрали з наших полів. Подяка Йому і за труднощі, і за радісні моменти. Подяка Йому за всі духовні дарі і за матеріальні. Раніше, в часи гонінь на християн, дякували і за гоніння, а тим паче, тепер, у час свободи, потрібно дякувати Богу. А найголовніше за що дякувати – за спасіння і турботу», - сказав Павло Михайлович.

alt

Віктор Музика також привітав церкву зі Жнивами, звернувши увагу, що наша подяка має бути за нашу державу і за щирий врожай зернових культур, який зібрали з полів України цього року. За основу своєї проповіді Брат Віктор взяв вірш з Послання до Римлян: «Так, мої браття, і ви вмерли для Закону через тіло Христове, щоб належати вам іншому, Воскреслому з мертвих, щоб приносити плід Богові.» (Рим.7:4)

На прикладі притчі, записаної в Євангелії від Луки, Віктор наголосив на тому, що людина все життя працює, турбується про земне багатство, думає, що чогось досягнула, побудувала дім, виростила дітей, досягла якоїсь мети і цього достатньо. Але, найголовніше, що має турбувати людину - питання: Що ти в житті надбав цінного, що зможеш взяти з собою на небо? Соломон багато придбав у своєму житті, аби збагатитися, але наостанок свого життя сказав: «Бідний я чоловік». Як багатіти в Богові?

«Ми так пильно турбуємося про земне життя, бо нам не вистачає трохи віри», - зазначив брат. Бог дав повеління не працювати у суботу, і Богові потрібно довіряти, незалежно від наших переживань .У Книзі Вихід Бог сказав Ізраїлю: «Довірся Мені». Бог протягом нашого життя буде випробовувати нашу довіру Йому.

alt

На основі Євангелії від Івана 15 розділом брат Музика звернув увагу на те, що написано, як ми маємо приносити плоди. Така собі інструкція як приносити плід:

-        Бути з Богом.

-        Очищатися. Бог буде очищати.

-        Багато плоду приносити.

"Ми багатофункціональні. У Бога є ціль відносно нашого життя – приносити багато плоду".

Прикладом притчі про сіяча, Віктор показав, що Бог сіє слово, воно паде в нашу душу, і воно має принести плід. Слово Боже в доброму ґрунті дає результат в 30, 60, 100 раз. Християнин має мати слово, яке Бог сіє у наші серця, і воно має приносити результат. Чи ми відкриті для цього слова?

Також Віктор розказав про правила жнив:

-        Коли сієш, маєш прогнозувати, що ти збереш. Добре насіння дає добрі плоди. Якщо в серці сіється Слово Боже, воно і проросте.

-        Плоду має бути більше посіяного.

-        Зерно має померти, аби принести плід. «Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу». (Рим.12:1) Ми мертві для світу цього, живі для Бога, потрібна наша посвята для Бога.

«Якщо я хочу багатіти в Богові, то це духовне життя, яке приносить плоди»,- закінчив Віктор Музика.

alt

alt

Хор, молодь церкви, співоча група славила Бога тематичними піснями про Жнива, була представлена сценка про духовні плоди, які повинен приносити християнин у своєму житті. На зібранні також були роми та гості з с. Соломоново. Сестра Бельо з чоловіком прославили Бога декламацією.

alt

На останок зібрання брат Валерій Валько зачитав слово з Єремії: «Минули жнива, покінчилося літо, а ми не спасені...» (Єр.8:20)

Він також звернув увагу, що ми маємо дякувати за сонце, за воду, за плоди та за плід Духа.

alt

Брат сказав, що Жнива – це:

-        нагорода за працю;

-        благословення Божі (пс.66:9);

-        кінець світу у духовному значенні, « жниво – це кінець віку».

В жнивах є певні відрізки часу і настане час для Божого жнива.

Літо закінчиться, жниво мине, а ми не спасенні.  Тож, не потрібно відкладати на потім час Божих відвідин і особистого спасіння.

alt

Як зазвичай, урочисте зібрання закінчилося святковим обідом. Чудова сонячна погода сприяла теплому спілкуванню братів і сестер на подвір’ї Ужгородської церкви.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ У НАШІЙ ФОТОГАЛЕРЕЇ

Підготувала: О.Балога

Фото: С.Балога

You are here