Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Зимовий планувальний табір керівників молоді Закарпаття.

  • PDF

alt

З 25 по 27 січня лідери та керівники молоді Закарпаття мали чудову можливість побути в спільності один з одним та Отцем Небесним, перебуваючи у християнському таборі в с.Ільці Івано-Франківської області. 

З’їхалося туди 33 учасників з різних церков ЄХБ Закарпатської області. Це була, так би мовити, робоча планувальна зустріч, але разом з тим – і відпочинок та спілкування поміж братами. Метою цієї зустрічі було заохочення та заклик керівників молоді до створення малих груп: одних – для духовного росту молоді, інших – для тих людей, які ще не знають Господа особисто.

На початку проводилися підсумки прожитого 2012 року. Кожен представник району мав можливість розповісти, чим цікавий та наповнений був рік для них, що проводилося і яких результатів було досягнуто. Потім обласний керівник молоді Олександр Павельчук представив бачення Всеукраїнського молодіжного комітету на 2013 рік, яке базується на вірші з 2 послання до Тимофія 4:2 "Проповідуй Слово, допоминайся вчасно-невчасно, докоряй, забороняй, переконуй з терпеливістю та з наукою".

Починався кожен ранок зі спілкування з Отцем. Спільне читання Слова Божого, спів, молитви, поклоніння та прославлення Господа Ісуса завжди об’єднує Його дітей. Це був прекрасний час, проведений у присутності та перед лицем Бога. Після того, продовжуючи тему єдності, були цікаві події на свіжому морозному повітрі. "Team building" – ігри для збудування команди несли в собі мотивацію до того, що потрібно бути жертовними до своєї команди, підтримувати один одного, не здаватися, йти до кінця через перешкоди, мати стратегію для досягнення цілі і зосереджувати увагу на перемозі.alt

You are here