Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

День Біблії в м. Ужгород

  • PDF

alt

20 січня 2013 р. в Ужгородській церкві ЄХБ відбувся "День Біблії" за участю Українського Біблійного Товариства (УБТ). 

Гостями на ранковому недільному служінні були: представник від УБТ - директор відділу зовнішніх відносин, заступник генерального секретаря УБТ Анатолій Васильович Райчинець  та особливий гість - старший єпископ  ЦХВЄ України Михайло Степанович Паночко. 
 
alt
Анатолій Райчинець до присутніх звернувся зі словом привітання, зачитавши текст з Біблії "Нехай Бог помилує нас, і хай поблагословить, хай засяє над нами обличчям Своїм, Села, щоб пізнати дорогу Твою на землі, посеред народів усіх спасіння Твоє!" (Пс.66:2,3) Він відзначив, що Слово Боже має велике значення у нашому житті. Головна унікальність Біблії в тому, що в ній знаходяться всі істини, потрібні для нашого життя. Ціль Українського Біблійного Товариства не тільки поширювати Біблію, але і заохочувати її читати. Бог до людей промовляє через Своє Слово - Біблію. 
Слухати проповідь 
 
Також Анатолій від імені УБТ закликав до участі у новому благодійному проекті «Блага звістка для підлітків та молоді у виправних установах».
 
Вальтер Скот, помираючи, попросив свого зятя принести йому "книгу" і почитати її вголос. Коли той його спитав, про яку саме "книгу" йде мова, помираючий відповів: "Є тільки одна книга, достойна того, аби її називали Книгою, і це є Біблія".
alt
Михайло Паночко  проповідував на тему "Велика радість усім людям", зачитавши текст з Луки 2:6-11. Основною думкою його проповіді були слова про те, що на грішну землю прийшов Сам Бог і це є радість для усіх людей. Усі люди можуть радіти і бути радісними, різниця тільки в тому, хто приймає Ісуса, той має радість, яка не залежить ні від чого і ні від кого.
Народження Ісуса супроводжувалося з’явленням Ангола пастухам  і це є надприродне явище, щось надзвичайне у буденному житті. Та Ангол промовляє до пастухів: "Не лякайтеся". Явлена велика радість для людей, на землю прийшов Цілитель, Утішитель та Лікар.
Слухати проповідь 
 
Декілька причин великої радості: 
- Бог прощає гріхи.
Ми народжені бути вільними, щасливими, бути дітьми Божими. І замість того, аби журитися та сумувати, наші усі життєві цінності знаходяться в Ісусі Христі. Чому не всі люди радіють? Тому що усі свої гріхи треба принести перед лице Боже.
Чи ти прийдеш до Ісуса з відкритим серцем, чи підеш з гріховним багажем?
- Якщо ми прощені, навчімося прощати інших.
Покаяння і віра йдуть вкупі. Віра дає спасіння, шлях спасіння - це прощення.
- Радуйтеся, що ваші імена записані у Книзі Життя.
Якщо ми надію свою покладаємо на Бога, а не на себе, все у нас в житті вийде.
- Ми маємо надію на воскресіння з мертвих.
"Хто вірує в Мене, хоч і вмре, буде жити". (Iван.11:25) 
- Нове небо і нова земля. 
"І бачив я небо нове й нову землю". (Об.21:1) "І я, Іван, бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив із неба від Бога, що був приготований, як невіста, прикрашена для чоловіка свого. І почув я гучний голос із престолу, який кликав: Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними! Вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними, і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося!  І сказав Той, Хто сидить на престолі: Ось нове все творю! І говорить: Напиши, що слова ці правдиві та вірні! І сказав Він мені: Сталося! Я Альфа й Омега, Початок і Кінець. Хто прагне, тому дармо Я дам від джерела живої води.Переможець наслідить усе, і Я буду Богом для нього, а він Мені буде за сина!" (Об.21:2-7) У присутності Бога все буде нове.
 
Ангол сказав правду: "Не лякайтеся, звіщаю вам велику радість!"
Радість призначена усім!
Чи схочеш ти прийняти цю радість?
Дякуйте Богові, благословляйте Його!
"Радійте, і знову кажу: радійте!"
alt
 
Українське Бiблiйне Товариство (УБТ) є релiгiйною неприбутковою органiзацiєю, що була заснована з ініціативи існуючих в Українi християнських церков та релiгiйних організацій, якi визнають Бiблiю як Слово Боже.
Завданням УБТ є здійснення перекладу, друкування та поширення Святого Письма – Бiблiї та окремих її частин – для духовного вiдродження та просвiтництва народу України. Президент УБТ - Григорій Іванович Комендант.
саме поняття "Бiблiйне Товариство" iснує з 1710 року, коли в Галлi (сучасна Нiмеччина) для поширення дешевих Біблій серед мiсцевого незабезпеченого населення було засноване перше Бiблiйне Товариство.
Згодом, у 1804 р. утворюється Британське та Іноземне Бiблiйне Товариство (БIБТ) з метою поширення Святого Письма, передусiм, в Уельсi. Проте, незабаром БIБТ розширює свою дiяльнiсть i на iншi країни, де з його допомогою засновуються нацiональнi Бiблiйнi Товариства: 1813 р. у Росiї, 1814 р. в Нiдерландах, 1816 р. у США та, згодом, у ряді iнших країн свiту.  (www.ukrbs.org)
 
Підготувала: О. Балога
Фото: М. Балога

Останнє оновлення на Понеділок, 21 січня 2013, 21:42

You are here