Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Довгоочікуваний день Різдва

  • PDF

alt

Ось і настав цей день! День, який очікувало все наше місто, всі околиці, двори і, навіть, під'їзди будинків, де живуть наші дітлахи. Та не тільки дітвора, але і молодь Ужгородської церкви, котра також готувалась до Дня Народження Ісуса Христа, а саме, до Різдва!
Увечері 24 грудня 2012 року відбулась зустріч нашої молоді. Також були запрошені багато молодих людей, які побували вперше на такому святкуванні Різдва, що і стало ціллю цього свята, яку запланувала молодь нашої церкви виконати цього року, а саме - поділитись радістю, теплом, благословінням. Не тільки в колі друзів, яких ми можемо бачити хоч щодня, а і з тими, хто нас оточує за межами церкви - це колеги по роботі, друзі в навчальних закладах, сусіди, а, можливо, і просто знайомі.
Було присутніх біля 60 молодих людей. Зустріч пройшла благословенно. Крім різноманітних конкурсів, ігор, веселощів, гарного настрою, хороших емоцій та гарячих дискусій, головне місце у святкуванні Різдва було віддане Христу. Цитували Слово Боже, співали пісні, був і час спілкування за столом, який був накритий різноманітними смачними стравами,котрими ласували всі охочі, завітавши на наше свято. Зустріч закінчилась переглядом слайдів-фотографій, які назбирались за весь 2012 рік, хорошим затишним спілкуванням та молитвою! 
Слава Богу!
З Різдвом Христовим!
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
Підготував О.Найгебавер
Фото: С.Балога
You are here