Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Не пропусти благословіння - День молитви

  • PDF

alt

12.12.12 у церкві «Істина» м.Хуст, вул.Дружби 14, о 19.00 відбудеться зібрання в рамках "Всесвітній День посту та молитви за молодь"

Пам'ятаю раніше, коли я думав про пробудження серед молоді, я завжди думав про це так, як ніби воно має звідкись прийти. Я часто чув пісні, про те, що «пробудження прийде», чув те, що говорять християнські служителі, лідери: «пробудження прийде». І все це формувало в мені ясні думки про пробудження - по перше це справа майбутнього, і по-друге - це чиєсь діло, розумієте, справа не моя, а річ як-би «ззовні», справа яке мені потрібно чекати і радіти , коли воно здійсниться. Чи не думаєте і ви подібним чином?
 
Пробудження: тут і через тебе
Ісус, даючи учням Своє велике доручення (Мф.28 :19-20) наказував, щоб саме вони пішли і зробили учнями всі народи. Розумієте, це йде в розріз з тим розумінням пробудження, яке сформувалося в мені, і в багатьох з нас. Пробудження - виявляється, це не щось масове (як я завжди вірив), але те, що перш за все відбувається на особистому рівні. Пробудження - це те, що відбувається там, де учні Ісуса розповідають рятівне євангеліє простим грішникам. Зробити когось учнем передбачало для майстра особисті глибші взаємини зі своїм підмайстром. Саме таке розуміння слів «зробіть їх Моїми учнями» було в учнів Христа. Ніхто з учнів, повірте, не уявляв собі що, наприклад, гончар, може виробляти своїх учнів сотнями або навіть десятками. Йшлося про особисту передачі досвіду і навичок, іноді протягом усього життя. Майстер, по суті, поділяв усе своє життя разом зі своїм учнем. Коли Ісус говорив про Царство, пам'ятайте, Він говорив про нього, як про закваску, завдяки якій "вкисне все" тісто (Лук.13: 21). Коли ми говоримо про біблійне пробудження - завжди йдеться про особистих взаєминах від серця до серця.
 
Бажання Ісуса було і залишається тим же самим - про те, щоб кожна людина у вашому будинку, у вашому місті, і в кожному народі світу був Його присвяченим учнем. Саме до такого пробудження нас закликає Бог - приводити до Христа людей там, де ми знаходимося. У наше століття глобалізму, цей «День посту і молитви за молодь 12.12.12» буде проходити саме в такому ключі. Весь акцент - на особистий рівень благовістя і учнівства.
 
Тема 12.12.12
Як і всі попередні роки, ми будемо молитися про пробудження серед молоді. Але в цей раз особливий акцент буде поставлений до молитовник на особистому рівні: кому свідчу я? Наскільки глибоко моє спілкування з Богом? Кому я допомагаю стати більш присвяченим учнем Христа? за нових посвячених служителів серед молоді, за вогонь в серцях, за ці й інші потреби будем молитись цього дня.
 
І тому часом потрібно звернути увагу на цей день і долучитись до цього посту і молитви за людей яких ше незнають Бога, за молодих людей, які часом вештаються без цілі в цьому житті, без Бога в серці, тож небуть байдужим цієї події долучись до молитви, НЕ ПРОПУСТИ БЛАГОСЛОВІННЯ!!!!
Підготував Є. Найгебавер
You are here