Церква ЄХБ м.Ужгород

Палати, Зростати, Спасати

flickr facebook twitter digg stumbleupon feed

Христос народився!

  • PDF
З таким привітанням 13 січня 2013 року відвідала Ужгородську церкву ЄХБ, молодь з Першої  Баптистської церкви м. Одеса.  Усієї молоді було 50 чоловік та Різдвяні гімни співав хор близько 25 молодих людей. 
alt
Зібрання розпочав проповіддю молодий брат Сергій. Зачитавши текст з Книги Об'явлення : "...сказав він до мене: Це вірні й правдиві слова, а Господь, Бог духів пророчих, послав Свого Ангола, щоб він показав своїм рабам, що незабаром статися мусить. Ото, незабаром приходжу. Блаженний, хто зберігає пророчі слова цієї книги!" (Об.22:6,7), він звернувся до слухачів з питаннями: "Як очікувати Господа?" та "Що робити, аби це очікування було успішним?"
проповідь 1
Про народження Ісуса Христа було записано в пророцтвах. Його народження очікували, але як вклонилися Йому? Мудреці мало знали про народження Христа, але подолали важкий шлях з далекого Сходу, аби поклонитися Дитяті. Книжники і фарисеї багато знали про Його народження з пророчих книг, але не прийшли віддати поклін і славу Христу, хоча Єрусалим від Віфлеєму знаходився на відстані всього 8 км.
alt
Скільки мені прийшлося подолати аби поклонитися Царю?
Чи дійсно Христос народився у моєму серці?
Без першої зустрічі з Христом неможлива друга зустріч з Господом.
Навіть, якщо немовля народилося у нашому серці, то чи зростає Він в нашому житті? 
"Він має рости, я ж маліти". (Iван.3:30)
Як зростати у Христі? 
Пізнавати Його - це в першу чергу особисті відносини з Ним. Ціллю нашого життя повинне бути, навіть, не служіння, навіть, не добрі діла, а особисте пізнання Ісуса.
На закінчення проповіді брат залишив церкві обітницю від Ісуса: "А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви". (Iван.14:3)
alt
Протягом усього служіння молодь з Одеси славила Бога соло, дуетами та віршами.
alt
Також зі словом настанови до присутніх звернувся брат з Одеської церкви ЄХБ. Основний зачитаний текст з Післання Петра: "Отож, відкладіть усяку злобу, і всякий підступ, і лицемірство, і заздрість, і всякі обмови, і, немов новонароджені немовлята, жадайте щирого духовного молока, щоб ним вирости вам на спасіння..." (1Петр.2:1,2) 
проповідь 2
"Як досягати успішного життя у Христі?"
Аби наше життя було успішним, нам постійно треба працювати над собою. Найголовніше, полюбити "духовне молоко", котрим є Святе Писання. 
Зрілість християнина приходить від любові до Писання. Наше відношення до нього повинне бути особливим.
Писання - це "хліб", "світильник", "меч обосічний".
Багато героїв віри, насамперед, любили Слово Боже. Мойсей, Ісус Навин, котрому дає пораду Сам Бог: "Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі". (Iс.Нав.1:8)
 Давид, котрий притримувався того, що "Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує! І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєчасно, і що листя не в'яне його, і все, що він чинить, щаститься йому!" (Пс.1:2,3)
Священне Писання надихає нас любити Бога.
Інший аспект нашого успішного життя - це віра. Віра, котра випробовується у стражданнях та випробуваннях. Випробування виховують наш характер, який приводить до терпіння, а терпіння, у свою чергу, до досконалості.
Пізнати більше Ісуса Христа можна через віру, котра відображається не тільки у словах, а і у наших ділах: "Тому докладіть до цього всю пильність, і покажіть у вашій вірі чесноту, а в чесноті пізнання, а в пізнанні стримання, а в стриманні терпеливість, а в терпеливості благочестя, а в благочесті братерство, а в братерстві любов. Бо коли це в вас є та примножується, то воно зробить вас нелінивими, ані безплідними для пізнання Господа нашого Ісуса Христа". (2Петр.1:5-8) 
Випробування Яків радить переносити з радістю. Та коли нелегко радіти у важких випробуваннях є чудова порада-потіха: "Коли тобі добре - не завжди так буде, а коли тобі погано - то коли-небудь це закінчиться".
Багато є прикладів людей, котрі слідували з вірою за Христом та найголовнішим прикладом,котрий робить життя християнина успішним - це приклад самого Христа. "Тож і ми, мавши навколо себе велику таку хмару свідків, скиньмо всякий тягар та гріх, що обплутує нас, та й біжім з терпеливістю до боротьби, яка перед нами, дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого". (Євр.12:1,2)
 
Нехай життя кожного послідовника Христа буде успішним у духовному зростанні та пізнанні Господа Ісуса Христа. Аби досягнути Його, як колись досяг Апостол Павло, засвідчуючи словами: "І живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе". (Гал.2:20)
alt
 
alt
 
alt
 
Підготувала: О.Балога
Фото: М.Балога
 
You are here